Lot 1117

Lot: 1117

DEMEYER GASTON (° 1925) lot (2) met een olieverfschilderij op doek met “Bloemstilleven” (70 x 80) gedateerd 1961 en een aquarel met een dorpszicht in de Alpen (46,5 x 36) getekend

oil on canvas (dated 1961) & aquarelle – signed Gaston Demeyer

Schatting/Estimation 0-50 euro

DEMEYER GASTON (° 1925) (1)
DEMEYER GASTON (° 1925) (1)