Lot 109

Lot: 109

ROHDE JOHANN (1856-1935) kleine coupe (design n° 17A) op opengewerkte voet , versierd met gestileerde vegetale motieven , in massief zilver , gemerkt ‘925 – sterling Denmark-Georg Jensen’ (met merk van de jaren ‘1933-1944′) , naar een design van Johan Rohde (1856 – 1935) – hoogte : 10,5 cm – gewicht : 182 gram gemonogrammeerd en gemerkt

thirties’/forties’ “G. Jensen” bowl with a design by J.Rohde in silver – marked G.Jensen and with monogram

Schatting/Estimation 300-700 euro

JENSEN GEORG (1866 – 1935) (1)