Lot 1082

Lot: 1082

Lot met een paar bibelots in geglazuurde terracotta (hoogte : 44 cm), een potloodtekening gemonogrammeerd en gedateerd 1833 / toegeschreven aan François Louis Thomas Francia & een olieverfschilderij uit de omgeving van Hans Makart

pair of figures in glazed terracotta, a 19th Cent. drawing with monogram and dated 1833 / attributed to François Louis Thomas Francia & an oilpainting from the cercle of Hans Makart

Schatting/Estimation 0-50 euro