Lot 1070

Lot: 1070

Antieke gedekselde Japanse vaas in gemerkt porselein met een polychroom decor met personages – hoogte : 31,5 cm

antique Japanese lidded vase in marked porcelain with polychrome decor

Schatting/Estimation 0-20 euro