Lot 1067

Lot: 1067

FRAMSTON GEORGES JAMES (1860 – 1928) / NAAR 20ste eeuwse sculptuur in brons : “Peter Pan” – hoogte : 30 cm – op marmeren basis gemonogrammeerd en gedateerd 1915

sculpture in bronze on a marble base after Sir Georges James Framston – with his monogram and dated 1915

Schatting/Estimation 0-200 euro

FRAMSTON GEORGES JAMES (1860 – 1928) (1)