Lot 1065

Lot: 1065

20ste eeuwse bowl in gemerkt (Japans) porselein met een polychroom decor met een vrouw – diameter : 14 cm – met stampertje

20th Cent. Japanese bowl in marked porcelain with a polychrome decor with woman

Schatting/Estimation 0-50 euro