Lot 105

Lot: 105

Chinese scroll met gesigneerde en gemerkte schildering van een adelaar op een bloeiende tak – 193 x 49,5

Chinese scroll with a signed and marked “Eagle” painting

Schatting/Estimation 100-300 euro