Lot 984

Lot: 984

VEERMAN TINKA drie etsen (waarvan twee opgehoogd) telkens gemonogrammeerd en gedateerd 2000

three 21st Cent. Belgian etchings – with monogram of Tinka Veerman and dated 2000

Veilingdag/Auctionday 5/05/2024
Schatting/Estimation - euro