Lot: | 714 |
20ste eeuwse sculptuur in gesatineerd kleurloos kristal, gemerkt Sèvres : “Vis” – hoogte : 29 cm
20th Cent. French “Fish” sculpture in Sèvres marked crystal
3/03/2024 | |
150-200 euro |
Lot: | 714 |
3/03/2024 | |
150-200 euro |