Lot 657

Lot: 657

WMF prachtig en zeldzaam paar Art Nouveau-karaffen in kleurloos en groen kristalglas met geëtst floraal decor en met originele montuur met soortgelijk decor – hoogtes : 40,5 cm – ca 1900 gemerkt

beautiful and rare pair of WMF marked Art Nouveau decanters in glass and pewter

Veilingdag/Auctionday 3/03/2024
Schatting/Estimation 800-1500 euro