Lot: | 657 |
WMF prachtig en zeldzaam paar Art Nouveau-karaffen in kleurloos en groen kristalglas met geëtst floraal decor en met originele montuur met soortgelijk decor – hoogtes : 40,5 cm – ca 1900 gemerkt
beautiful and rare pair of WMF marked Art Nouveau decanters in glass and pewter
3/03/2024 | |
800-1500 euro |