Lot 61

Lot: 61

DASSON HENRY (1825 – 1896) zeldzaam paar negentiende eeuwse Franse sculpturen in brons met de voorstelling van een gevleugeld meisje en jongen – telkens op een cilindervormige, gecanneleerde basis in witte marmer versierd met Lodewijk XVI-ornamentiek in gedoreerde brons – totale hoogte : 44 cm getekend en gedateerd 1883 (op de voet)

rare pair of 19th Cent. French Henry Dasson signed sculptures in bronze each on Louis XVI style base in white marble with ornaments in gilded bronze – dated 1883

Veilingdag/Auctionday 2/03/2024
Schatting/Estimation 1000-3000 euro

DASSON HENRY (1825 – 1896) (1)