Lot 574

Lot: 574

SADELEER EGIDIUS II (1570 – 1629) zeventiende eeuwse ets naar een werk van Sebastiaan Vranckx : “Landschap met jagers” – 31 x 30

17th Cent. etching by Egidius Sadeleer II after a work by S. Vranckx

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation - euro