Lot 205

Lot: 205

Superbe vroeg negentiende eeuwse Engelse Georgian “breakfront” bibliotheek in acajou met ornamentiek in Regencystijl en met onderaan vier deuren en met bovenaan vier vitrinedeuren en een kop met een prachtige galerij

very nice early 19th Cent. English Georgian breakfront library bookcase in mahogany with Regency ornamentation

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 500-2500 euro